نحوه دریافت پاداشها و جوایز

باشگاه مشتریان پارسیان

نحوه دریافت پاداشها و جوایز باشگاه

 

 

 

الف- نحوه دریافت پاداشها و جوایز مبتنی بر دریافت کد تخفیف

 

 

1. انتخاب جایزه مورد نظر از بخش جوایز داشبورد و فشردن دکمه "دریافت جایزه"

 

 

 

 

2. مطالعه شرایط و مقررات مربوط به جایزه موردنظر و فشردن دکمه " دریافت جایزه" 

 

 

 

 

3. در پنجره زیر میزان امتیاز قابل استفاده شما و میزان امتیازی که برای دریافت کد تخفیف نیاز دارید نمایش داده می شود. با کلیک بر روی گزینه دریافت جایزه کد تخفیف نمایش داده خواهد شد. 

 

 

 

 

 

4. در این مرحله کد تخفیف شما در بالای جدول "لیست جوایز من" نمایش داده خواهد شد و عنوان جایزه به همراه میزان امتیاز کسر شده از شما بابت دریافت جایزه، در جدول " لیست جوایز من" قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که کد دریافت شده، از طریق سایت باشگاه قابل بازیابی نخواهد بود. بنابراین آن را ذخیره نمایید.(البته کد تخفیف به ایمیل و شماره تلفن همراه ثبت شده شما در سایت باشگاه نیز ارسال می گردد.) 

 

 

5. پس از دریافت کد تخفیف با مراجعه به سایت شریک تجاری و وارد نمودن کد موردنظر، می توانید از تخفیف خود در فرایند خرید خدمات استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

ب- نحوه دریافت پاداشها و جوایز مبتنی بر خدمات بانکی(صندوق امانات، کارت اعتباری)

 

 

1. انتخاب جایزه مورد نظر(مثلاً صندوق امانات متوسط) از بخش جوایز داشبورد و فشردن دکمه "دریافت جایزه"

 

 

 

2. مطالعه شرایط و مقررات مربوط به جایزه مورد نظر و فشردن دکمه "محاسبه امتیاز و دریافت جایزه"

 

 

 

 

 

3. انتخاب شرایط پاداش مورد نظر از دکمه های کشویی موجود در پنجره زیر و فشردن دکمه "دریافت جایزه":

 

نحوه کار با دکمه های کشویی در این قبیل جوایز به شرح زیر است:

 

صندوق امانات: برای دریافت جایزه صندوق امانات با توجه به میزان امتیاز قابل استفاده خود، می توانید تخفیف کامل مبلغ ودیعه یا اجاره بها و یا هر دو را داشته باشید.

برای استفاده از این تخفیف، با حرکت دادن یکی از دکمه های تخفیف 100% ودیعه و تخفیف 100% اجاره و یا هر دو به سمت راست، می توانید میزان امتیاز مورد نیاز برای بهره گیری از تخفیف کامل ودیعه، اجاره بها و یا هردو را ملاحظه نمایید.

 

کارت اعتباری: اگر جایزه انتخابی شما کارت اعتباری باشد با حرکت دادن دکمه های کشویی بر روی  دکمه های تعداد اقساط  و مبلغ قابل تخصیص، نوع مبلغ کارت اعتباری و تعداد اقساط مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

4. اگر رنگ کادر امتیازی برای شما قرمزرنگ شود دو معنی می تواند داشته باشد: یا امتیاز شما برای دریافت جایزه مورد نظر کافی نیست و یا مقداری از امتیاز شما به خاطر انتخاب و رزرو یک جایزه دیگر که از قبل آن را انتخاب کرده بودید، بلوکه شده است و درصورتی که امتیاز شما برای دریافت جایزه کافی باشد، رنگ کادر امتیازی سبز رنگ نمایش داده می شود و دکمه دریافت جایزه فعال می گردد.

 

در این حالت پس از فشردن دکمه "دریافت جایزه"، جایزه برای شما در وضعیت "ثبت درخواست" قرار می گیرد و می باید به منظور پی‌گیری مراحل دریافت پاداش به شعبه مورد نظر خود مراجعه نمایید.

 

نکته: در صورتی که قصد تغییر شرایط جایزه مورد نظر خود را داشتید، می توانید در جدول "لیست جوایز من"، با فشردن علامت ضربدر جایزه انتخاب شده خود را حذف نموده و جایزه دیگری را انتخاب نمایید.