اطلاعات طرح

افتتاح حساب از اینترنت بانک - یک امتیاز

شما با عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان و افتتاح یکی از حساب های بانک پارسیان از طریق اینترنت بانک پارسیان می توانید به ازای هر افتتاح یک حساب در شبانه روز یک امتیاز کسب نمایید. به منظور محاسبه امتیاز برای شما لازم است قبلاً شماره مشتری خود را به باشگاه متصل نموده باشید. به محض اتصال شماره مشتری شما به باشگاه این طرح برای شما به صورت خودکار فعال می شود. 

 

ویژگی افتتاح غیر حضوری حساب این است که مشتری می تواند وجه مورد نظر افتتاح حساب را با استفاده از برداشت از حساب های پارسیان پرداخت نموده و اقدام به گشایش حساب کند. در ضمن مشتریان برای افتتاح حساب غیر حضوری هیچ گونه کارمزدی پرداخت نخواهند کرد. 

 

 

اینجا باشگاهی برای قدردانی از شماست که بانک پارسیان را برای انجام خدمات مالی و بانکی خود انتخاب نموده اید. ما مجموعه ای از خدمات بانک و گروه مالی پارسیان و مراکز طرف قرارداد را در یکجا فراهم نموده ایم تا ضمن یکپارچه نمودن دسترسی شما به این خدمات، به تناسب مشارکت در کمپین های امتیازی باشگاه به شما پاداش بدهیم.امتیازهای خرید خدمات الکترونیک به صورت روزانه به امتیازهای شما افزوده می شود و می توانید با رسیدن به حدنصاب از پاداش های باشگاه بهره مند گردید.

برای اطلاع از طرح ها و پاداش های جدید می توانید در خبرنامه باشگاه عضو شوید.