تا 50 درصد تخفیف خرید اشتراک از بوکاپو برای اعضای باشگاه مشتریان بانک پارسیان

۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۴:۱۱

همراهان محترم باشگاه مشتریان بانک پارسیان

 

به اطلاع می رسانیم که امکان خرید اشتراک از اپلیکیشن بوکاپو تا 50 درصد تخفیف برای اعضای باشگاه مشتریان بانک پارسیان، بدون نیاز به خرج امتیاز فراهم شده است.

 

اعضای VIP باشگاه در سطوح نقره ای یک ستاره و بالاتر می توانند از کدهای تخفیف 50% استفاده نموده و اعضای باشگاه در سطوح عادی و برنزی می توانند از کدهای تخفیف 30% استفاده نمایند.

 

برای اطلاع از شرایط دریافت کد تخفیف، پس از ورود/عضویت در باشگاه به بخش جوایز داشبورد خود مراجعه کنید.

 

شایان ذکر است که خرید تخفیفی اشتراک (با استفاده از کدهای تخفیف باشگاه مشتریان بانک پارسیان) صرفاً از طریق اپلیکیشن بوکاپو امکانپذیر بوده ولی امکان مطالعه کتاب از هر دو طریق سایت و اپلیکیشن فراهم خواهد بود.

 

 

معرفی کوتاه سرویس بوکاپو


بوکاپو مرجع خلاصه پرفروش‌ترین و ارزشمندترین کتاب‌های دنیاست که به شما کمک می‌کند که همیشه و همه‌جا با مطالعه یا گوش دادن فایل صوتی خلاصه‌ کتاب ها، نکات کلیدی آن‌ها را دریافته و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید. شما می توانید بدون نیاز به اینترنت همواره کتابخانه خود را به همراه داشته باشید.


ایده‌ها و نکات کلیدی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های دنیا که در قالب فایل صوتی و متنی به صورت خلاصه کتاب تهیه و تولید شده است شما را قادر می‌سازد در کمتر از 30 دقیقه یک چکیده کتاب تهیه شده از بهترین منابع را مطالعه نمایید.

 

نظرات کاربران

ثبت نظر

نام
ایمیل
تلفن
پیام
کد امنیتی