انواع پاداش های باشگاه

باشگاه مشتریان پارسیان

امتیاز های کسب شده توسط شما با رسیدن به حدنصاب های معین برایتان قابل استفاده خواهد بود. شما می توانید امتیاز های خود را به منظور دریافت پاداشها و جوایز باشگاه خرج نمایید. پاداش ها و جوایز در باشگاه مشتریان در پنج سطح عادی، برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم طبقه بندی شده اند و شما در هر سطح حدنصاب معینی را برای دریافت یک پاداش معین خرج می نمایید تا پاداش و جایزه مورد نظر خود را بدست آورید. هر چه سطح شما در باشگاه مشتریان بالاتر باشد، شما حدنصاب امتیاز کمتری را برای بدست آوردن پاداش خرج خواهید نمود. به عبارت دیگر ما در سطح های بالاتر پاداش و تخفیف بیشتری را به شما اعطا می نماییم. پاداش ها و جوایز باشگاه به صورت مجموعه ای از خدمات زیر به شما اعطا می شود:

 

 

 

انواع کارتهای اعتباری

 

شما می توانید با کسب حدنصاب های معین در باشگاه متناسب با سطح خودتان، کارت اعتباری دریافت نمایید. برای اطلاع از شرایط دریافت کارت اعتباری، به شعب بانک پارسیان مراجعه کنید.

 

 

 

انواع صندوق امانات

 

شما می توانید با کسب امتیاز مشخصی در باشگاه متناسب با سطح خود، از خدمت صندوق امانات با شرایط ویژه برخوردار شوید. برای اطلاع از شرایط دریافت صندوق امانات، به شعب بانک پارسیان مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

تخفیف خرید خدمات از مراکز طرف قرارداد باشگاه مشتریان

 

شما می توانید با ارتقای سطح خود در باشگاه مشتریان از تخفیف های مشخصی در مراکز طرف قرارداد باشگاه بهره مند گردید. میزان تخفیف دریافت شده توسط شما به سطحی که در آن قرار دارید بستگی دارد. هرچه امتیاز بیشتری در باشگاه کسب کنید، سطح شما در باشگاه بالاتر رفته و از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهید شد. برای خرید از مراکز طرف قرارداد، ما یک کد جایزه به شما ارایه می نماییم و شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف در سایت مراکز معرفی شده، از تخفیف خرید برخوردار گردید. 

 

برای اطلاع از جدیدترین پاداشها و جوایز باشگاه به بخش جوایز داشبورد خود مراجعه کنید.