راهنمای ثبت نام

باشگاه مشتریان پارسیان

سلام؛

به باشگاه مشتریان پارسیان خوش آمدید. اینجا باشگاهی برای قدردانی از شماست که بانک پارسیان را برای انجام خدمات مالی و بانکی خود انتخاب نموده اید. ما مجموعه ای از خدمات بانک و گروه مالی پارسیان و مراکز طرف قرارداد را در یکجا فراهم نموده ایم تا ضمن یکپارچه نمودن دسترسی سریع شما به این خدمات، به تناسب مشارکت شما در کمپین های باشگاه امتیاز تخصیص داده و متناسب با امتیازهایتان پاداش می دهیم. پاداش های باشگاه مجموعه ای از بسته های اعتباری خرید کالا و شارژ در کارت اعتباری و مجموعه ای از تخفیف خرید از مراکز طرف قرارداد با باشگاه مشتریان است که متناسب با امتیازیتان به شما تعلق خواهد گرفت. برای عضویت می توانید در بالای صفحه بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک نموده و وارد پنل ثبت نام باشگاه شوید.

  

 

فرم ثبت نام در باشگاه مشتریان شامل 4 مرحله می باشد.

 

  • ورود مشخصات اولیه شما 

  • ورود کد فعالسازی 

  • تعیین موقعیت جغرافیایی شما 

  • ورود به پنل اختصاصی 

 

مرحله اول - ورود مشخصات اولیه شما 

 

پس از کلیک بر روی دکمه "ثبت نام" شما باید مشخصات خود را به همراه شماره تلفن همراه و آدرس الکترونیکی خود وارد نمایید. حتما توجه فرمایید که مشخصات خود را دقیق و کامل ثبت نمایید تا در مراحل بعدی در باشگاه مشتریان دچار مشکل نشوید. ورود آدرس الکترونیکی و یا تلفن همراه برای ارسال کد فعالسازی برای شما الزامی است و همچنین در صورتیکه در آینده نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش نموده باشید برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

 

 

پس از ورود مشخصات اولیه شما، وارد صفحه فعالسازی حساب خود در باشگاه مشتریان می شوید. برای این منظور می بایست تعیین نمایید کد فعالسازی به کدامیک از تلفن همراه یا آدرس الکترونیکی شما ارسال گردد و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. سپس منتظر بمانید تا کد فعالسازی برای شما ارسال شود. میزان انتظار برای دریافت کد فعالسازی ممکن است بین سه تا 15 دقیقه طول بکشد. این میزان انتظار شما به دلیل ترافیک مشتریان برای ثبت نام در باشگاه ممکن است اتفاق افتاده باشد پس قبلا از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم. در صورتیکه کد فعالسازی برای شما ارسال شد با ورود کد فعالسازی و کد امنیتی در این صفحه این بخش را کامل کنید.

 

 

پس از ورود کد فعالسازی شما وارد تعیین منطقه جغرافیایی خود می شوید. تعیین مکان جغرافیایی به ما کمک می کند که به شما اطلاع دهیم چه خدمات و پذیرندگانی در نزدیکی مکان زندگی یا کار شما وجود دارد. برای دارندگان کارت بانکی شتابی این امکان برای دریافت امتیاز روی پذیرندگانی که در نزدیکی ایشان قرار دارد ساده تر خواهد شد. همچنین در صورتیکه پیشنهاد ویژه ای برای شما در نزدیکی محل تعیین شده وجود داشته باشد در پنل اختصاصی شما برایتان ارسال خواهد شد تا بتوانید به موقع از آن مطلع شوید. برای تعیین موقعیت جغرافیایی می توانید با استفاده از موس خود روی نقشه زوم نموده و مکان دقیق خود را بزرگنمایی نموده و با کلیک بر روی نقشه آن را تعیین نمایید. پس از اطمینان از تعیین مکان مورد نظر خود بر روی "تأیید موقعیت جغرافیایی و ادامه" در بالای صفحه کلیک فرمایید.  

 

 

پس از تعیین موقعیت جغرافیایی خود عملیات ثبت نام به اتمام می رسد. در این مرحله می توانید به کلیک بر روی دکمه "ورود به پنل باشگاه مشتریان" وارد پنل اختصاصی خود شوید. 
 

 

به باشگاه مشتریان بانک پارسیان خوش آمدید.