رالی اینترنت بانک پارسیان

باشگاه مشتریان پارسیانبه باشگاه مشتریان پارسیان خوش آمدید. اینجا باشگاهی برای قدردانی از شماست که بانک پارسیان را برای انجام خدمات مالی و بانکی خود انتخاب نموده اید. ما مجموعه ای از خدمات بانک و گروه مالی پارسیان و مراکز طرف قرارداد را در یکجا فراهم نموده ایم تا ضمن یکپارچه نمودن دسترسی شما به این خدمات، به تناسب مشارکت در کمپین های امتیازی باشگاه به شما پاداش بدهیم. شما می توانید با ثبت نام در باشگاه، فعالسازی و عضویت در کمپین ها به طور روزانه امتیاز دریافت نموده و پس از کسب حدنصاب های لازم، از باشگاه پاداش دریافت نمایید. 

 

 

 

اینترنت بانک پارسیان 

 

اینتــــرنت بانک یکی از سیسـتم های بانکـداری مــدرن بانک پارسیان میباشد. فرم تقاضای استفاده از «اینترنت بانک» توسط همه شعب بانک در اختیار مشتریان متقاضی قرار گرفته و می توانید با توجه به شرایط مندرج در فرم اقدام به تنظیم و امضای آن نمایید. پس از امضای فرم و تأیید آن توسط شعبه، خدمت مذکور برای شما فعال شده و رمز عبور به صورت محرمانه تحویل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید بروشور اینترنت بانک پارسیان را از اینجا مطالعه فرمایید. 

 

 

رالی امتیازی اینترنت بانک پارسیان 

 

در رالی امتیازی اینترنت بانک پارسیان، شما به ازای انجام هریک از تراکنشهای زیر در اینترنت بانک پارسیان، "یک امتیازدریافت خواهید نمود.

خوب است بدانید که در صورت اتصال شماره مشتری خود به باشگاه که یکی از راههای آن فعالسازی اینترنت بانک می باشد، علاوه بر فعال شدن طرح رالی اینترنت بانک، سایر طرحهای الکترونیک نیز به صورت خودکار برای شما فعال می شود.

 

 

 

افتتاح حساب با استفاده از اینترنت بانک

 

شما با عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان و افتتاح یکی از حساب های بانک پارسیان از طریق اینترنت بانک پارسیان می توانید به ازای هر افتتاح حساب یک امتیاز کسب نمایید. 

به منظور محاسبه امتیاز برای شما لازم است قبلا شماره مشتری خود را (از یکی از شیوه های ورود اطلاعات اینترنت بانک و یا ورود اطلاعات کارت نقدی پارسیان)، در باشگاه فعال کرده باشید.

ویژگی افتتاح غیر حضوری حساب این است که شما می توانید وجه مورد نظر افتتاح حساب را با استفاده از برداشت از حساب های پارسیان پرداخت نموده و اقدام به گشایش حساب جدید نمایید. 

 

 

 

خرید شارژ با استفاده از اینترنت بانک پارسیان 

 

شما با عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان و خرید شارژ از اینترنت بانک پارسیان می توانید به ازای هر خرید شارژ، یک امتیاز کسب نمایید. 

به منظور محاسبه امتیاز برای شما لازم است قبلاً شماره مشتری خود را به باشگاه متصل کرده باشید.

به محض اتصال شماره مشتری شما به باشگاه، این طرح برای شما به صورت خودکار فعال می شود. 

 

► شارژ همراه اول - اعتباری 

► شارژ رایتل - اعتباری و دیتا  

► شارژ ایرانسل اعتباری - عادی 

► شارژ ایرانسل اعتباری - شگفت انگیز 

► شارژ ایرانسل - وایمکس دائمی 

► شارژ ایرانسل - وایمکس اعتباری 

► شارژ تالیا- اعتباری

 
 
 

پرداخت قبض با استفاده از اینترنت بانک پارسیان 

 

شما با عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان و پرداخت قبض از طریق شماره شناسه قبض و شناسه پرداخت با استفاده از اینترنت بانک پارسیان می توانید به ازای هر تراکنش پرداخت قبض یک امتیاز کسب نمایید.

به منظور محاسبه امتیاز برای شما لازم است قبلاً شماره مشتری خود را به باشگاه متصل کرده باشید.

به محض اتصال شماره مشتری شما به باشگاه، این طرح برای شما به صورت خودکار فعال می شود. 

 

 

به زودی مجموعه جدیدی از تراکنش های شما در اینترنت بانک پارسیان امتیازی خواهند شد.