رالی امتیازی کارت نقدی پارسیان

باشگاه مشتریان پارسیان

کارت نقدی پارسیان 

 

برای دریافت کارت نقدی پس از مراجعه به یکی از شعبه های بانک پارسیان و افتتاح یکی از انواع سپرده های کوتاه مدت، قرض الحسنه پس انداز و قرض الحسنه جاری می توانید درخواست کارت نقدی کنید. همکاران ما کارت نقدی را به صورت آنی برای شما صادر می نمایند.

 

برای کسب  اطلاعات بیشتر می توانید بروشور کارت نقدی پارسیان را از اینجا دانلود کنید.

 

 

 
طرح رالی امتیازی کارت نقدی پارسیان

 

شما با فعالسازی طرح بر روی یکی از کارتهای نقدی خود می توانید در بیست و چهار ساعت آینده به بعد با خرید از دستگاههای کارتخوان پارسیان، امتیاز از باشگاه دریافت نمایید. امتیاز موجود در پروفایل شما در باشگاه مربوط به محاسبه روز قبل می باشد. شما می توانید طرح "خرید با کارت نقدی پارسیان روی کارتخوان پارسیان" را برای صرفا" یکی از کارتهای نقدی خود فعال نمایید. 

به منظور محاسبه امتیاز برای شما لازم است قبلاً شماره مشتری خود را از بخش حساب کاربری داشبورد، به باشگاه متصل کرده باشید.

 

 

هر پانصد هزار ریال خرید با کارت نقدی پارسیان از دستگاههای کارتخوان پارسیان، امتیاز 

 
در رالی امتیازی کارت نقدی پارسیان، شما به ازای هر پانصد هزار ریال خرید با کارت نقدی پارسیان از دستگاههای کارتخوان پارسیان، 3 امتیاز دریافت خواهید کرد.

به منظور محاسبه امتیاز برای شما، لازم است قبلاً شماره مشتری خود را به باشگاه متصل کرده باشید، به محض اتصال شماره مشتری به باشگاه، امکان فعالسازی این طرح بر روی کارت نقدی شما فراهم می گردد. برای این منظور لازم است از بخش طرح های باشگاه این طرح را انتخاب نموده و گزینه فعالسازی طرح را انتخاب نمایید. از بین کارتهای نقدی خود، کارت مورد نظر را انتخاب و دکمه فعال سازی را کلیک نمایید. طرح برای شما فعال خواهد شد.